Tesla, Türkiye de ofis açtı - Ekonomistci Tesla, Türkiye de ofis açtı - Ekonomistci
Tesla, Türkiye de ofis açtı


Elektrikli otomobil üreticisi Tesla, Türkiye ofisi için yeni iş ilanı açtı ve ülke çapında 11 adet yeni süper şarj istasyonunun faaliyete gireceğini duyurdu.
Tesla, Türkiye de ofis açtı

Dünyanın en zengin insanı ünvanına sahip Elon Musk’ın kurucusu olduğu küresel elektrikli araç üreticisinin Türkiye'de ofis açarak faaliyetlerini büyüttüğü ve Ülke içine yeni hızlı şarj istasyonları yerleştireceğini duyuran Tesla'nın İstanbul için 2 yeni iş ilanı da açtı.

Tesla İstanbul için ofis müdürü ve satış danışmanı pozisyonlarına iş ilanı da yayınladı. 

 

 

Tesla; Ankara, Antalya, Antalya, Aydin, Balikesir, Bursa, Edirne, Hendek, İstanbul, İzmir ve Konya olmak üzere 11 bölgeye hızlı şarj istasyonları yerleştireceğini duyurdu.

Teslanın yayınlamış olduğu ilan;

ABD, Asya ve Avrupa pazarlarında satışa devam eden elektrikli araç devi Tesla'nın, Model S, Model 3, Model X ve Model Y elektrikli otomobillerini Türkiye'ye getirmesi bekleniyor.

 

Geçtiğimiz günlerde Tesla’nın Türkiye operasyonlarını başlatacağı açıklanmış, Türkiye'de kurduğu Tesla Motorları şirketiyle tüm modelleri Türkiye’ye getirileceği belirtilmişti. Tesla geçtiğimiz günlerde 2015 yılından bu yana Lufthansa Havayolları'nın Türkiye-Irak CEO'su olarak görev yapan Kemal Geçer'i transfer ederek Türkiye operasyonunun başına geçirdi.

Etiketler:


Bir Yorum Yaz
Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Şartlar ve KoşullarReklam Politikamız, Hakkımızda