Kucoin borsası güvenilir mi? - Ekonomistci Kucoin borsası güvenilir mi? - Ekonomistci
Kucoin borsası güvenilir mi?


5 Büyük borsadan biri olarak bilinen KuCoin‘de spot alım satımın yanı sıra kazanç potansiyelini artırmaya yarayan vadeli işlem olanağı da bulunuyor. 10 milyondan fazla kullanıcıya sahip platformda KuCoin Futures (kaldıraçlı işlem) adıyla sunulan vadeli işlemler, yeni başlayanlardan profesyonel kullanıcılara kadar her kesime hitap edecek özellikler barındırıyor.
Kucoin borsası güvenilir mi?

KuCoin Borsası, merkezi Singapur'da bulunan bir kripto para borsası. Borsa, 15 Eylül 2017 tarihinde faaliyete geçti. Benzerleri ile aynı şekilde faaliyet göstermektedir. Dünya çapında her 4 kripto para yatırımcısından 1'inin Kucoin kullanarak alım satım yaptığını iddia etmektedir. Son dönemlerin en popüler kripto para borsalarından biri haline geldi. 2017 yılında Michael Gan,Kent Li, John Lee, Eric Don, Top Lan, Jack Zhu ve Linda Lin'in ortaklığı ile kurulan platformun CEO'su Michael Gan'dır.

 

CoinMarketCap’e göre KuCoin şu anda en iyi 5 kripto paranın borsası biri olarak gösteriliyor ve günlük hacimi bazında genellikle bu 5 borsa arasında ilk 3’te yer almakta.

Şu anda dünya çapında 207 ülke ve bölgede 10 milyondan fazla kullanıcısına spot alım-satım, marjin alım-satım, P2P itibari para alım-satım, vadeli işlem alım-satım, staking ve borç alma/verme hizmetleri sunuyor. KuCoin, 2018 yılında IDG Capital ve Matrix Partners’tan A turunda 20 milyon dolar yatırım aldı.

KuCoin nasıl alınır?
KuCoin.com adresine gidin, Alım Satım sekmesine ve ardından Spot Harekât alternatifine tıklayın. 2. Alım satım yapmak istediğiniz harekât çiftini bulun. KuCoin, Sabit Coinler USDⓈ, Bitcoin BTC, KuCoin Token KCS ve rakamsız altcoin ETH, TRX ve dahası ile piyasa spektrumu sunar.

 

En iyi kripto para borsası hangisi?
Piyasada bir hayli iyi ve emin kripto borsası vardır ancak kısaca bunların içinde Crypto.com, Binance ve Coinbase en iyi kripto borsalarıdır diyebiliriz.

Etiketler:


Bir Yorum Yaz
Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Şartlar ve KoşullarReklam Politikamız, Hakkımızda